Živý nápoj z mladého jačmeňa

Prioritou zeleného nápoja je, komplexnosť a naturálnosť. Zasýti a zároveň čistí organizmus. Je vyrobený bez pridania cudzích látok, ako sú farbivá, konzervanty a iné zdraviu škodlivé látky. Jeho účinok sa v žiadnom prípade nedá porovnať so žiadnou umelo vyrobenou kombináciou nápojov a štiav. Látky v zelenom nápoji sú navzájom prepojené a posilňujú sa.


Organizmus človeka je zložený z biliónov buniek a každá z nich potrebuje hodnotnú výživu a bezporuchové fungovanie. Zelené nápoje to bunkám (organizmu) dodávajú v plnej miere, čím sa predlžuje biologický vek jedinca.


Chronologický vek je definovaný dátumom narodenia, to je presný odpočet rokov a dní, ktoré človek prežil od dátumu narodenia. Naopak biologický vek, je reálne opotrebenie organizmu za čas života. Tento jednoznačne vyjadruje, ako človek vyzerá a ako sa fyzicky a psychicky cíti. Teda chronologický vek nehrá veľkú úlohu, je to len dané číslo. Reálny biologický vek, je tým merítkom, v akej pohode sa človek nachádza, ako žije (existuje) a koľko sa dožije. Samozrejme svoju úlohu tu zohráva aj genetika, ale to čo si málokto uvedomuje psychická pohoda, zaužívaný životný štýl, ktorého rozhodujúcu časť tvorí práve výživa (stravovanie). Ak v tejto oblasti pokrivkávate, je najvhodnejším riešením doplniť si svoj jedálniček zelenými potravinami, alebo zelenými nápojmi. Nastavíte si svoj imunitný systém na vyššiu výkonnosť, povzbudíte a posilníte ho.

 

Zelené nápoje nielenže sú enzymaticky a antioxidačne aktívne, ale disponujú aj vysokým obsahom chlorofylu, to samo o sebe vypovedá o kvalite zelenej stravy. Chlorofyl podporuje tvorbu hemoglobínu (krvné farbivo), čím pozitívne pôsobí na krvný obraz, zlepšuje prenos kyslíka, urýchľuje hojenie rán, popálenín a zabraňuje zápalom a infekciám. Harmonizuje a lieči telo aj dušu za pomoci látky tryptofán, z ktorého sa tvorí serotonín, to je hormón radosti a šťastia, jeho poklesom sa prejavia stavy depresie a únavy. Pri dnešnom unaháňanom spôsobe života je dôležité prijímať zásadotvorné potraviny, čo úplne spĺňa aj extrakt zo zeleného jačmeňa. Prekyslený organizmus je priamy krok ku vzniku civilizačných ochorení. Zelené nápoje (produkty) kyslosť v organizme vyrovnávajú.

 

Nápoj z mladého zeleného jačmeňa je vhodný pri rôznych ochoreniach, ako je artritída, astma, rôzne kožné ochorenia, lieči vredy, nadváhu, odstraňuje problémy črevného traktu, pomáha pri anémii, pri rôznych ochoreniach srdca a ciev, znižuje vysokú hladinu cholesterolu, má pozitívne účinky pri ochoreniach ako je diabetes, rakovina, ochorenie obličiek a pečene, chráni povrchové tkanivá a sliznice v organizme, napomáha pri liečbe impotencie, neutralizuje prekyslený organizmus.

 

Disponuje originálnym antioxidantom 2"-O-GIV, má oveľa silnejšiu antioxidačnou aktivitu než vitamín E. Prítomnosť účinných tlmičov zhlukovania krvných doštičiek, zamedzuje tvorbu trombov, aterosklerózy, srdcovocievnych ochorení a taktiež infarktu myokardu. Neobyčajne významné je aj prítomnosť látok podporujúcich uvoľňovanie rastového hormónu prolaktín, ktorý udržuje imunitný systém a stabilitu v organizme.


Zelené nápoje nevyužívajú iba chorí ľudia, alebo jedinci so zdravotnými problémami. Je to ideálny nápoj pre fyzicky i psychicky ťažko pracujúcich nevynímajúc športovcov.

 

Pokračovať na stránku Mladý jačmeň a Chlorella - porovnanie

tlacitko kupit