Chlorella vulgaris

Zelená bunka kypiaca životom, riasa o veľkosti červenej krvinky, vitálna s neuveriteľne prispôsobivým organizmom, je nutrične hodnotnou potravinou s očistnými schopnosťami, lieči a zároveň zasycuje, zvyšuje biologickú hodnotu stravy, jednoducho je to super potravina.

Rastie vo vode a vďaka fotosyntéze. Ku svojmu prežitiu a rastu potrebuje iba oxid uhličitý, vodu a slnečné svetlo. Chlorella vulgaris, je pestovaná najmodernejšou technológiou tzv. heterotrofným spôsobom, je to pestovanie chlorelly v uzavretých čistých nádržiach.

 
Táto riasa je veľmi účinná pri detoxikácii organizmu, posilnení imunitného systému, v podpore trávenia, aktivácii metabolizmu, pozitívne pôsobí u niektorých druhov chudokrvnosti. Ochraňuje organizmus pred vírovými a nádorovými ochoreniami, odstraňuje koliku, chronickú zápchu a plynatosť, čistí tráviaci trakt, obnovuje pečeňové bunky a črevnú mikroflóru, pôsobí zásadotvorne. Pomáha pri kĺbových ochoreniach. Stimuluje rast a regeneruje tkanivo na bunečnej úrovni, ochraňuje bunky pred toxickými látkami. Nukleové kyseliny RNA/ DNA uchovávajú genetické informácie a zároveň podporujú správnu funkciu reprodukčných orgánov. V neposlednom rade zvyšuje fyzickú a psychickú kondíciu, preto je stále žiadanejšia u ľudí s aktívnym životným štýlom, omladzuje organizmus, pokožku, vlasy, nechty a je tiež vhodná, ako prostriedok pri redukčných diétach.

Chlorella s jej vlastnosťami je schopná pri pravidelnom užívaní eliminovať škody napáchané v organizme následkom nevhodných stravovacích návykov, nezdravého životného prostredia a štýlu.
Na organizmus pôsobí bez nežiaducich vedľajších účinkov. Je výborným doplnkom nie len pre ľudí so zdravotnými problémami, ale aj pre športovcov a ťažko pracujúcich.

 

Pokračovať na stránku Chlorella vulgaris a jej vlastnosti

tlacitko kupit