Mladý jačmeň a chlorella - porovnanie

Ucelený komplex chlorelly je úplným doplnkom stravy. Mladý jačmeň má pred Chlorellou prioritu v rýchlosti vstrebania sa a je úplným „víťazom" svojou enzymatickou hodnotou spojením s pitným režimom pred všetkými zelenými doplnkami stravy. Mladý jačmeň Chlorellu nikdy nepredstihne obsahom chlorofylu, vlákniny a obsahom CGH. To je dôvod, prečo sa odporúča obidva tieto produkty kombinovať, vzájomne sa dopĺňajú.

 

Mladý zelený jačmeň

Zelený prášok je zásadotvornejší so 100% vstrebateľnosťou, neobsahuje žiadnu vlákninu a má vyššiu antioxidačnú schopnosť.
Tieto vlastnosti sú vhodné najmä pri liečení akútnych zápaloch čriev, u rakovinového bujnenia, proti vírusovým ochoreniam a kôrnateniu tepien (ateroskleróze).

 

Sladkovodná riasa Chlorelly

Obsahuje vlákninu, ktorá okrem mechanického čistenia čriev, viaže na seba nežiaduce látky najmä v črevnom systéme. Je väčším zdrojom enzýmov, má viac chlorofylu, ktorý je podstatný proti dlhotrvajúcim zápalom, obsahuje rastový faktor (CGF). Je vhodnejšia pri pľúcnych a kožných ťažkostiach a všade tam, kde sa organizmus stretáva s plesňami a baktériami, je ideálna na očistu čriev.


Jednou z najviac cenených vlastností zelených produktov je schopnosť podporovať v tele prirodzenú detoxikáciu, s tým je spojená prevencia a zároveň aj liečba organizmu. Obidva produkty majú svoje pozitíva a prednosti, ale aj tak pre organizmus je najúčinnejšia ich kombinácia.

 

tlacitko kupit

internetovy obchod s doplnkami vyzivy banner