Skúsenosť: Bolesti kĺbov a Green Ways

Ako to bolo, je a bude ...

Ešte pred dvoma rokmi som sa potýkala s mnohými zdravotnými problémami. Pojedali som denne deväť druhov práškov, bolo mi čím ďalej horšie. Samozrejme to začalo niekoľko rokov predtým, postupne pri každej lekárskej kontrole mi pribudol k prvému prášku ďalšej atď. Mesačne som vydala za lieky až 1500Kč. Mala som lieky na riedenie krvi, tuky, cholesterol, pískanie v ušiach, slabnúci sluch, bolesti hlavy, kĺbov, páteře.Lámaly sa mi nechty, bola som bez sily a nálady do života, nespala som starosťami čo bude ďalej. Mala som v brušnej dutine dve hrče - snáď tukové (nenechala som ich skúmať), na nohách som mala viditeľné hrče a nadváhu asi 20kg. Situácia sa postupne komplikovala. Hrozila mi operácia chrbtice, nemohla som sa poriadne ohnúť, brněly mi ruky, nohy.Tuhly mi prsty na rukách, pri zovretí do dlane nešli narovnať späť. Už som mala termín na operáciu oboch rúk.

Keďže učím hudbe, prsty sú pre mňa dôležité. Záruka, že sa operácia podarí nie je nikdy ...
Povedala som dosť! Odmietla som operáciu a nasadila chlorelu s jačmeňom.

V krátkom čase sa všetko postupne začalo dávať do lepšieho stavu. Upravila som tiež jedálniček, ktorého základom je prevažne čerstvé ovocie a zelenina v surovom stave.
Po pol roku užívania zelenáčov som preukázateľne mala lepší spánok, hrče zmizli na nohách i vnútri tela, prsty začali opäť skvele fungovať. Bolesti kĺbov postupne ustali, takisto tak pískanie v ušiach.
Pri kontrole u lekára - len aby som vedela, ako na tom som- mi lekár - sám veľmi prekvapený z môjho zdravotného stavu - k mojej radosti odmietol napísať akékoľvek lieky, že je už nepotrebujem.
Postupne som upravila svoju váhu zhruba o 1 kg mesačne, celkom asi 15kg mám preč.

Sila, pokoj, optimizmus, radosť zo života, ktoré si teraz užívam (aj cez rôzne problémy, ktoré bežne všetkým život prináša) stáli za tú zmenu.

Píšem to:

Všetkým, ktorí ešte váhajú, či užívať zeleného zázraku GW - daru prírody v čistej podobe.
Nechajte si vysvetliť, ako správne postupovať, ako sa stravovať a verte, budete čoskoro zdravie a štastní!

Hana Hermannová, Hradec Králové
2014