Štítna žľaza - nádor

Pred 4 rokmi mi objavili na štítnej žľaze nádor. Poctivo som chodila na kontroly, brala lieky, no nádor sa mi neustále iba zväčšoval. Z tohto dôvodu mi lekári navrhli, aby som šla na operáciu. Vybrali by mi nádor i so štítnou žľazou, ktorá bola v podstate „zdravá", plnila svoju funkciu, no bol na nej nádor. Upozornili ma, že pri tejto operácii môžem prísť dokonca i o hlasivky.Taktiež, ak by odtránili štítnu žľazu, musela by jej funkciu nahradiť hormonálnymi liekmi. Samozrejme. Veľmi som sa toho zákroku obávala.

Známa prišla a ponúkla mi zelené potraviny. Vtedy som si zobrala balenie jačmeňa a poctivo som ho užívala 3x denne. A po mesiaci som ho doplnila riasou. Počas užívania zelených potravín, som termín operácie nezrušila. Vtedy som ani netušila, že by mi mohli pomôcť.

Pred operáciou som absolvovala radu vyšetrení. Pri nich mi zistili, že nádor sa začal zmenšovať, takže čas operácie sa odložil. Naďalej budem brať zelený jačmeň aj chlorellu a budem dúfať, že sa všetko stabilizuje a operácia nebude nutná.